Acryflex - T

Acryflex - T

% 100 Akrilik lateks bazlı açık&kapalı alan, tenis ve çok amaçlı saha kaplama sistemidir.

ACRYFLEX T Türkiye’de üretilen ilk ITF(Dünya Tenis Federasyonu) sertifikalı sistemler olup 2001 yılından beri oyun hızlarına bağlı olarak farklı sistemlerde üretilmektedir.

Yüksek kaliteli Akrilik polimer ve UV dayanımlı pigmentlerle güçlendirilmiş formülasyonu ile uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen tenis kort zemin kaplaması olması yanında çok amaçlı açık alan basketbol ve voleybol saha zemin kaplaması olarak da kullanılır.

ACRYFLEX T ISO 9001-2008 Kalite Güvence Sistemi  içerisinde titiz bir üretim sürecinde üretilir. Kalite kontrolleri laboratuvarlarımızda kalibre test cihazları ile ilgili standart kapsamında yapılır. 

ACRYFLEX T Türkiye’de satışının yanı sıra kuzey afrika, avrupa, körfez ülkeleri, arap ülkeleri, uzak doğu, orta asya ve türki cumhuriyetler gibi 40 dan fazla ülkeye de düzenli olarak ihrac edilmektedir.

BOYTEM Türkiye’de tenis severlerin kaliteli ve yüksek performanslı uluslararası standartlara sahip kortlara sahip olması adına yeni teknoloji ürünlerin ve sistemlerin AR&GEçalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Video Galeri

Acryflex T layers render

Acryflex T layers render